O nas

Mindscape to agencja interaktywna zlokalizowana w Szczecinie, działająca na rynku nowych mediów. Firma powstała w 2006 roku łącząc zapał i umiejętności osób ją tworzących. Od tego momentu zrealizowaliśmy w pełni ponad 100 projektów.

Żyjemi i oddychamy siecią - to nasza pasja do internetu była fundamentem, na którym oparliśmy naszą działalność. Codziennie chcemy być lepsi niż wczoraj i rozwijać się tworząc projekty największego kalibru. Chcemy nadążać za trendami panującymi w sieci - a w przyszłości - być może sami je tworzyć?

Kontakt

Mindscape Interactive
NIP: 852-239-00-33

Telefon:

+48 692 438 184
E-mail:
kontakt@mindscape.pl
Zamknij kontakt

Projekty

Ostatnie projekty - nad tym pracujemy w Mindscape.

OtherTees - limitowane koszulki z nadrukiem

Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy platformę sprzedażową dla firmy OtherTees.com umożliwiającą zakup limitowanych serii koszulek.
  • Projekt szaty graficznej
  • wdrożenie platformy sprzedażowej
  • rozbudowany panel do zarządzania sklepem

Projekty

Wybrane projekty, które wykonaliśmy do tej pory dla naszych klientów.

Tęcza

Stowarzyszenie "Tęcza"

Strona zaprojektowana dla Stowarzyszenia "Tęcza", którego celem jest stwarzanie pozytywnego klimatu oraz godnych warunków życia dla wszystkich mieszkańców województwa zachodniopomorskiego, a zwłaszcza osób niepełnosprawnych.

Exmet

Exmet - Konstrukcje stalowe i recykling

Strona internetowa wykonana na zlecenie firmy Exmet Zdzisław Kaczyński Sp.j. zajmującej się projektowaniem, produkcją, montażem konstrukcji stalowych oraz maszyn do recyklingu.

Czegocibrakuje.pl

Czego Ci Brakuje ? Suplementy diety dla każdego

Serwis informacyjny dla pacjentów szukających skutecznych suplementów swojej codziennej diety.

Q² - Medycyna & Komunikacja

Q² - Medycyna & komunikacja

Wizytówka internetowa wykonana na zlecenie firmy konsultingowej Q² - Medycyna & Komunikacja, w całości oparta na technologii flash.

Chluba Oli

Chluba Oli - Hodowla Psów Australian Silky Terrier

Projekt hobbystycznej strony internetowej wykonany dla Hodowli Australian Silky Terrier "Chluba Oli" - poznajcie Manię, Negri, Ofelię, Ozzyego, Elli i Roofiego.

APA STRIP Sp.j.

APA STRIP Sp.j.

Serwis korporacyjny firmy APA STRIP Spółka Jawna zajmującej się dystrybucją materiałów budowlanych i wykończeniowych dostarczanych przez czołowych europejskich producentów obecnych na polskim rynku.

Adwokat Monika Zajda-Pawlik

Kancelaria Adwokacka - Monika Zajda-Pawlik, Andrzej Zajda

Wizytówka internetowa wykonana na zlecenie szczecińskiej Kancelarii Adwokackiej - Monika Zajda-Pawlik, Andrzej Zajda. Strona w całości oparta na technologii flash i XML.

BTC Sp. z.o.o

BTC Sp. z.o.o

Serwis korporacyjny wykonany dla BTC Sp. z o.o. - firmy specjalizującej się w przeprowadzaniu audytów sprzętu, legalności oprogramowania i bezpieczeństwa oraz producenta oprogramowania do zarządzania infrastrukturą IT.

Majster Wojciech Lubecki

Majster Wojciech Lubecki - autoryzowany partner Volvo Penta

Serwis korporacyjny wykonany na zlecenie firmy "Majster" - autoryzowanego partnera Volvo Penta - specjalizującej się w serwisowaniu i sprzedaży silników do łodzi.

Bezpiecznasiec.pl

BTC Sp. z o.o. - bezpiecznasiec.pl

Serwis Działu Informatyki Śledczej spółki BTC zajmującego się ochroną sieci komputerowych przed hackingiem, włamaniami, kradzieżami danych, atakami zewnętrznymi i wszelkimi incydentami naruszenia bezpieczeństwa.