O nas

Mindscape to agencja interaktywna zlokalizowana w Szczecinie, działająca na rynku nowych mediów. Firma powstała w 2006 roku łącząc zapał i umiejętności osób ją tworzących. Od tego momentu zrealizowaliśmy w pełni ponad 100 projektów.

Żyjemi i oddychamy siecią - to nasza pasja do internetu była fundamentem, na którym oparliśmy naszą działalność. Codziennie chcemy być lepsi niż wczoraj i rozwijać się tworząc projekty największego kalibru. Chcemy nadążać za trendami panującymi w sieci - a w przyszłości - być może sami je tworzyć?

Kontakt

Mindscape Interactive
NIP: 852-239-00-33

Telefon:

+48 692 438 184
E-mail:
kontakt@mindscape.pl
Zamknij kontakt

Projekty

Ostatnie projekty - nad tym pracujemy w Mindscape.

OtherTees - limitowane koszulki z nadrukiem

Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy platformę sprzedażową dla firmy OtherTees.com umożliwiającą zakup limitowanych serii koszulek.
  • Projekt szaty graficznej
  • wdrożenie platformy sprzedażowej
  • rozbudowany panel do zarządzania sklepem

Projekty

Wybrane projekty, które wykonaliśmy do tej pory dla naszych klientów.

Space Creation

Autorska Pracownia Wnętrz Space Creation

Projekt strony internetowej wykonanej dla firmy Space Creation - Autorskiej Pracowni Wnętrz.

IDG Polska S.A.

IDG Polska S.A.

Na zlecenie IDG Polska S.A. wykonaliśmy nowa witrynę korporacyjną oraz kompleksowo zajęliśmy się zaprojektowaniem materiałów graficznych. IDG Polska S.A. jest wydawcą takich czasopism jak PC World, ComputerWorld czy NetWorld.

Dni Odry 2011

Projekt graficzny strony na Dni Odry 2011

Na zlecenie Urzedu Miasta w Szczecinie zaprojektowaliśmy i pzygotowaliśmy do wdrożenia projekt graficzny strony na nadchodzące Dni Odry w Szczecinie, które odbądą się w dniach 1-3 lipca 2011 roku. Projekt musiał spełnic wymogi Systemu Identyfikacji Wizualnej stworzonego dla miasta w ramach projektu Floating Garden.

Perfect Home

Perfect Home

Projekt strony internetowej zrealizowany na zlecenie Perfect Home - firmy zajmującej się szeroko pojętymi pracami wykończeniowymi i ogrodniczymi w Irlandii.

Summer Bet

Kasyno Summer Bet

Projekt graficzny oraz przygotowanie strony do Xhtml/css/jQuery wykonany na zlecenie sieci kasyn Summer Bet mających swoje oddziały na Malcie, w Czechach i Irlandii.

ZUO Sp. z o.o.

Zakład Unieszkodliwiania Odpadów

Strona firmowa oraz Biuletyn Informacji Publicznej przygotowane dla Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów - firmy odpowiedzialnej za budowę nowego zakładu termicznego unieszkodliwiania odpadów w Szczecinie.

Sklep Emarine.pl

Sklep internetowy emarine.pl

Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy sklep internetowy emarine.pl specjalizujący się w sprzedaży silników i części Suzuki Marine do łodzi motorowodnych.

Apartamenty w Świnoujsciu

Apartamenty w Świnoujsciu

Strona dwóch apartamentów do wynajęcia w Świnoujściu

Financial Microscope

Financial Microscope

Na zlecenie firmy SDART z Wielkiej Brytanii opracowaliśmy koncepcję graficzną strony internetowej, przygotowanej dla aplikacji Financial Microscope, której zadaniem jest wspieranie zarządzania nowoczesną firmą.

Rejsuj.pl

Portal społecznościowy dla żeglarzy Rejsuj.pl

Nasz największy dotychczasowy projekt wreszcie wypływa na szerokie wody! Portal społecznościowy dla żeglarzy, gdzie użytkownicy mogą samodzielnie zarządzać swoimi rejsami i jachtami.
Każdy może pochwalić się swoimi galeriami zdjęć i filmami wideo, zapraszać znajomych i wspólnie dyskutować na prywatnych forach.

Aktualizacja: portal został gruntownie przebudowany, dodaliśmy mnóstwo nowych funkcji.