O nas

Mindscape to agencja interaktywna zlokalizowana w Szczecinie, działająca na rynku nowych mediów. Firma powstała w 2006 roku łącząc zapał i umiejętności osób ją tworzących. Od tego momentu zrealizowaliśmy w pełni ponad 100 projektów.

Żyjemi i oddychamy siecią - to nasza pasja do internetu była fundamentem, na którym oparliśmy naszą działalność. Codziennie chcemy być lepsi niż wczoraj i rozwijać się tworząc projekty największego kalibru. Chcemy nadążać za trendami panującymi w sieci - a w przyszłości - być może sami je tworzyć?

Kontakt

Mindscape Interactive
NIP: 852-239-00-33

Telefon:

+48 692 438 184
E-mail:
kontakt@mindscape.pl
Zamknij kontakt

Projekty

Ostatnie projekty - nad tym pracujemy w Mindscape.

OtherTees - limitowane koszulki z nadrukiem

Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy platformę sprzedażową dla firmy OtherTees.com umożliwiającą zakup limitowanych serii koszulek.
  • Projekt szaty graficznej
  • wdrożenie platformy sprzedażowej
  • rozbudowany panel do zarządzania sklepem

Projekty

Wybrane projekty, które wykonaliśmy do tej pory dla naszych klientów.

Cogito

Portal Społecznościowy Cogito

Portal społecznościowy oparty na systemie wirtualnej redakcji, gdzie treści są nadsyłane przez samych użytkowników, wykonany na zlecenie Agencji Wydawniczej AGA-PRESS - właściciela czasopisma Cogito.

HOM Szczecin

Harcerski Ośrodek Morski w Szczecinie

Serwis hobbystyczny wykonany dla Harcerskiego Ośrodka Morskiego w Szczecinie szkolącego młodych adeptów sztuki żeglarskiej oraz organizatora różnorodnych regat i imprez towarzyszących.

RaVet GmbH

RaVet GmbH - EPS Industriebedarf

Serwis korporacyjny wykonany na zlecenie niemieckiej firmy RaVet GmbH - zajmującej się produkcją i sprzedażą akcesoriów do maszyn służących do produkcji i przeróbki styropianu.

Datacomp

Datacomp

Serwis korporacyjny wykonany dla Datacomp - producenta Zintegrowanego Systemu Kadrowo-Płacowego "Komax" rozwijanego od 1988 roku.