O nas

Mindscape to agencja interaktywna zlokalizowana w Szczecinie, działająca na rynku nowych mediów. Firma powstała w 2006 roku łącząc zapał i umiejętności osób ją tworzących. Od tego momentu zrealizowaliśmy w pełni ponad 100 projektów.

Żyjemi i oddychamy siecią - to nasza pasja do internetu była fundamentem, na którym oparliśmy naszą działalność. Codziennie chcemy być lepsi niż wczoraj i rozwijać się tworząc projekty największego kalibru. Chcemy nadążać za trendami panującymi w sieci - a w przyszłości - być może sami je tworzyć?

Kontakt

Mindscape Interactive
NIP: 852-239-00-33

Telefon:

+48 692 438 184
E-mail:
kontakt@mindscape.pl
Zamknij kontakt

Projekty

Ostatnie projekty - nad tym pracujemy w Mindscape.

OtherTees - limitowane koszulki z nadrukiem

Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy platformę sprzedażową dla firmy OtherTees.com umożliwiającą zakup limitowanych serii koszulek.
  • Projekt szaty graficznej
  • wdrożenie platformy sprzedażowej
  • rozbudowany panel do zarządzania sklepem

Projekty

Wybrane projekty, które wykonaliśmy do tej pory dla naszych klientów.

Expekt X-Poker

Expekt X-Poker

Witryna przygotowana dla wszystkich fanów pokera, zlecona firmę bukmacherską Expekt.com. Na stronie możesz opanować grę w pokera mierząc się z przeciwnikami z całego świata.

EMS Polska

EMS Polska - wynajem i sprzedaż struktur namiotowych

Strona firmowa wykonana na zlecenie EMS Polska - przedsiębiorstwa zajmującego się wynajmem i sprzedażą struktur namiotowych na różnego rodzaju imprezy firmowe i eventy.

Monika Pyrek

Monika Pyrek - wicemistrzyni Świata w skoku o tyczce

Projekt zrealizowany dla Moniki Pyrek - wicemistrzyni świata i Europy w skoku o tyczce.

Budownyczy - rendering 3D

Modelowanie i rendering 3D hali Budowniczego

Modelowanie i rendering 3D hali Budowniczego z naciskiem na duży realizm wykonania. Całość ma posłużyć szeroko zakrojonej akcji marketingowej Budowniczego w naszym regionie.

Budowniczy

Budowniczy - Wybór profesjonalistów!

Serwis internetowy wykonany na zlecenie firmy Apa-Strip - właściciela marki "Budowniczy" - zajmującej się sprzedażą materiałów i systemów budowlanych oraz wykończeniowych.

Czegocibrakuje.pl - v2

Suplementy diety dla każdego!

Odświeżyliśmy nasz projekt z przeszłości - czegocibrakuje.pl - serwis informacyjny dla pacjentów szukających skutecznych suplementów swojej codziennej diety.

Stomatologia Mierzyn

Centrum Stomatologii i Implantologii

Strona firmowa wykonana dla Centrum Stomatologii i Implantologii w Szczecinie-Mierzynie.

Teknotherm

Teknotherm Marine HVAC

Serwis internetowy wykonany dla firmy Teknotherm Marine HVAC zajmującej się produkcją i dystrybucją urządzeń chłodniczych dla przemysłu.

Kancelaria prawna

Kancelaria prawna Kamil Zieliński

Strona internetowa wykonana na zlecenie Kancelarii Prawnej Kamila Zielińskiego zajmującej się obsługą prawną osób fizycznych i przedsiębiorstw.

Krodotech

Krodotech - środki i maszyny czyszczące

Strona internetowa wykonana na zlecenie firmy Krodotech zajmującej się dystrybucją urządzeń i sprzętu do czyszczenia oraz usługami porządkowymi.